filipelektrykfilipelektryk

O nas

W naszej działalności kierujemy się kilkoma podstawowymi zasadami, spośród których pierwszą i najważniejszą jest zapewnienie klientom usług na najwyższym poziomie. W przeciwieństwie do „fachowców”, którzy bezradnie rozkładają ręce nawet w przypadku najprostszych awarii i usterek urządzeń bądź instalacji elektrycznych, my jesteśmy w stanie podjąć się realizacji najbardziej skomplikowanych i trudnych zleceń. Stoi za nami wieloletnie doświadczenie oraz wiedza. Stale doskonalimy swoje kwalifikacje i umiejętności.

Dysponujemy także profesjonalnymi urządzeniami renomowanych marek (Makita, Bosch i Sonel), dzięki czemu szybko, sprawnie i w ustalonym terminie jesteśmy w stanie wykonać powierzone nam prace. Współpracujemy ze sprawdzonymi hurtowniami branżowymi na terenie Wrocławia, od których pozyskujemy najlepsze materiały w wyjątkowo korzystnych cenach. Zapewniamy swoim klientom kompleksowe usługi elektryczne oraz fachowe doradztwo.

Zachęcamy do poznania szczegółów przygotowanej przez nas oferty.

Wybrane realizacje

Rozdzielnia_9
oswietlenie_garderoby_4
wymiana_lamp_3
dom8
led2
lok_uzyt_8

Kontakt z nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

Pon-Pt  8:00 – 18:00

Sobota  8:00 – 15:00

Jeśli potrzebują Państwo pomocy przy drobnych awariach lub pracach związanych z montażem bądź naprawą urządzeń i instalacji elektrycznych, jesteśmy do Waszej dyspozycji.